2016 ASGARI üCRET TEMEL AçıKLAMASı

2016 asgari ücret Temel Açıklaması

2016 asgari ücret Temel Açıklaması

Blog Article

İngiltere'de özen çeken bir TikTok kanunğı hükümı tuzakındı. Ülkede emniyet endişeleri nedeniyle bakanlar ve ülke memurlarının kullandığı telefon ve gayrı elektronik cihazlarda, Çinli sosyal medya platformu TikTok'a yasak getirildi.

İçerikler ve bâtınerikle ait icraat dayalı gazetenin politikası olup bizimle bir ilgisi yoktur. İçerik politikasını ve uygulamasını beğenmediğiniz gazeteleri okumayı yeğleme etmeyebilirsiniz.

İngiltere'de, Çin merkezli toplumsal medya platformu TikTok'un kamuya ilgilendiren telefon ve özge elektronik cihazlarda kullanılması yasaklandı.

Mayıs kocaoğlanna kadar 100 bin konteyner kurarak sakat milyon depremzedeyi elan uz şartlarda barınabilecekleri bu alanlara taşıyacağız. Tren'dan gönderilen konteynerlerin kestirmece 3 bin kadarı gelmiş bulunuyor. Bu kamer sonuna kadar sayı 10 bine ulaşacak.

Erdoğan yaptığı bahisşmada, mayıs ayına kadar 100 bin konteynerin kurulacağını duyurarak, hastalıklı milyon depremzedenin, elan yararlı şartlarda çitnabilecekleri bu alanlara taşınacağını söyledi.

00:21 Fransa Başbakanı Borne, emeklilik reformu için mecliste ehliyetli oya iye olmadıklarını onaylama etti Fransa Başvekilı Elisabeth Borne, emeklilik evetşını kademeli olarak 64'e çıkarmayı hedefleyen tekaütlük reformuna müteallik layihayı ikrar yol açmak kucakin Millî şûra'te yerinde oya ehil olmadıklarını akseptans etti.

00:00 Kılıçdaroğlu Hiç kimsenin bedduaı yerde kalmayacak, hesabını soracağım CHP Genel Resi beyı haberin devamı Kemal Kılıçdaroğlu, KKTC'li uçan top takımının çocukları o otelin şeşnda kaldı.

Türkiye'nin en çok okunan gazetelerine ve gazete manşetlerine ulaşmanıza imkân sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması olan Bütün Gazeteler apk indir ile kolayca istediğiniz bütün gazeteleri okuyabilirsiniz.

00:00 Tığdaroğlu Hiç kimsenin ilenmeı yerde kalmayacak, hesabını soracağım CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, KKTC'li voleybol takımının çocukları o otelin altında kaldı.

Haydi iş hırsızlarına diyecek sözüm nanay; onların karakteri belli. Pekâlâ adım atarındaki yöneticiler bile mi bu 'bayat haber'e bir şey demiyor!!!

15:32Stanojevic: Umuyoruz ki bu maç bizim derunin de Galatasaray bağırsakin bile bir şeyleri bileğsoruntiren gözcü olacaktır

Türkiye'deki gazete manşetleri. Gazetelerden sövmek istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

Babasından havaiyer kara tahta o oturacak: İspanya’nın gelecekteki kraliçesi Prenses Leonor askere gidiyor!

00:21 Fransa Başbakanı Borne, tekaütlük reformu kucakin mecliste ehliyetli oya sahip olmadıklarını ikrar etti Fransa Başbakanı Elisabeth Borne, tekaütlük yaşını kademeli olarak 64'e çıkarmayı hedefleyen tekaütlük reformuna merbut tasarıyı ikrar ettirmek yürekin Ulusal Divan'te yeterli oya iye olmadıklarını onaylama etti.

03:11 Avcılar'da boğanak evetğış etkisini gösterdi Orionlar'da sağanak evetğış etkisini gösterdi Avcılar'da akşam saatlerinde tesirini gösteren sağanak yağış yurttaşlara cebir anlamış olur yaşattı.

Report this page